Hakkımızda

Irmak Tesisat olarak su tesisatı tamiri, banyo ve tuvalet tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı tamiri, şofben tesisatı tamiri konularının yanı sıra özel makina ile su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, tesisat temizliği konularında hizmet vermekteyiz.

 

Eskişehir tesisat ustası olarak yıllardır aynı kalitede hizmet veren Irmak Tesisat, tüm bakım ve yenileme sürecinde ev sahiplerine yardımcı olur.  Hem komple tadilat hem tamirat hem de tesisat temizliği yapabilen ekibimiz, tüm bu işlemler için gereken ekipmana da sahiptir. Eskişehir tesisat firmaları olarak ev sahiplerini hem maddi hem de manevi olarak külfete sokan tesisat işlerinde hem hızlı çözüm sağlar hem de gereksiz yere her yeri kırıp dökme, zarar verme tehlikesini ortadan kaldırır.

 

Eskişehir tesisat temizleme işini sahip olduğu profesyonel ekipmanlarla yapan Irmak Tesisat, kombi, şofben ve su tesisatını ilaçlı su kullanarak derinlemesine temizler ve tıkanıklıkları, ısınmama sorunlarını ortadan kaldırır. Kuruluşundan bu yana her zaman dürüst çalışmasıyla bilinen Irmak Tesisat,  Eskişehir tıkanıklık açma işini ustalıkla gerçekleştirir.  

 

Irmak Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Demirciler Sokak No:18/C / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 221 21 32

Gsm: 0 542 256 90 89

Email; info@eskisehirtesisattamir.com

Görseller