Hakkımızda

Irmak Tesisat olarak, su tesisatı malzemeleri, banyo ve tuvalet tesisatı malzemeleri, kombi tesisatı ve şofben tesisatı malzemeleri satışı konularında hizmet vermekteyiz.

Eskişehir tesisat ürünleri satışı konusunda yıllardır aynı kalitede hizmet veren Irmak Tesisat, tüm tesisat sürecinizde kolaylık sağlar.  Yeni tesisat kurma veya tesisatlarınızı yenileme sürecinizde ihtiyacınız olan tüm malzemelerin satışını gerçekleştiren firmamız satışını yaptığı ürünlerle gözünüzü korkutan tesisat işlerinde hızlı ve güvenli çözümler sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Eskişehir tesisat malzemeleri satışı işinde sahip olduğu tecrübe ve güçlü referansları ile öne çıkan Irmak Tesisat, kombi, şofben malzemeleri hizmetleriyle de alanında öncü konumdadır.Kuruluşundan bu yana her zaman dürüst çalışmasıyla bilinen Irmak Tesisat,  Eskişehir su tesisatı malzemeleri satışı, gömme rezerevuar ek ürünleri satışı işlemleriyle güvenilir çözümler sunmaya devam edecektir.  

Eskişehir NKP ve Visam yetkili satıcısı olan firmamız tüm ürün ve yedek parça hizmetleriyle kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Tüm ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Irmak Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Demirciler Sokak No:18/C / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 221 21 32

Gsm: 0 542 256 90 89

Email; info@eskisehirtesisattamir.com

Görseller